Workshop Hatha Yoga
Deze workshop wordt gegeven op verschillende locaties aan groepen, is op afspraak en voor de prijs wordt een offerte gestuurd. Wilt u informatie, stuur dan een email naar: petralemans@ziggo.nl
Yoga is eeuwenoud en komt van oorsprong uit India. De meest bekende vorm van yoga is Hatha yoga, hierbij doe je houdingen (asana’s) die ontspanning geven en tegelijkertijd je lichaam sterker maken. Door middel van het beoefenen van yoga breng je balans tussen lichaam en geest. Je hoeft niet lenig te zijn, yoga is niet prestatiegericht, je lichaam krijgt de kans om te ontspannen, te herstellen en op te laden.
De workshop Yoga is een kennismaking met yoga, maar kan ook zeker een uitdaging zijn als je al bekend bent met yoga. Dit kan een fijne onderbreking van je bijeenkomst zijn, als je bijvoorbeeld vergadert of met een groepje een gezellige middag of avond hebt. Je doet nieuwe energie op en kunt alles weer eens vanuit een andere kant bekijken. Er wordt gezorgd voor yogamatten, kussentjes en dekentjes.
Docent Petra Lemans geeft al meer dan 25 jaar les en geeft met veel plezier deze workshop op diverse locaties. Bij mooi en droog weer kan de workshop ook buiten gegeven worden, op het strand, in het bos of op jouw locatie. Dit heeft zeker een toegevoegde waarde, je hoort het ruisen van de bomen en het fluiten van de vogeltjes in het bos of de golven van de zee.
Kledingadvies
Makkelijk ruim zittende kleding en sokken
Duur
1 tot 1 ½ uur
Groepsgrootte
Minimaal 6 tot maximaal 20 personen