Groepsles Shantala Babymassage
De Shantala-massage, die eenvoudig te leren is, activeert zowel je eigen zintuigen als die van de baby.
Wat doen we o.a. tijdens de les:
* natuurlijk leer je om je kindje te masseren
* ontspanningsoefeningen voor je kindje
* er worden thema's behandeld zoals basisbevestigend dragen
* uitwisselen van ervaringen met andere cursisten tijdens de groepsles
De cursus bestaat uit 1 les van 2 uur.
Voor wie:
De groepsles is voor moeders of vaders (of andere verzorgers) met een baby vanaf ongeveer vijf/zes weken tot zeven/acht maanden.
Contra-indicaties:
Er mag niet gemasseerd worden als de baby koorts heeft. Direct na een vaccinatie wordt masseren afgeraden.
Cursusdata:
Vanaf september 2023 starten de lessen weer, één keer per maand op een donderdag- of vrijdagochtend.
Binnenkort staan de nieuw data op deze website.
Cursustijden:
09.30 tot 11.30 uur
Leslocatie:
Ottoburggebouw, Esdoornstraat 3a, Rijswijk
Kosten groepsles:
De les kost € 45,00. Dit is inclusief massageolie en hand-out.
Betaling:
Per bank op bankrekeningnummer: NL69 KNAB 0256783950 t.n.v. Petra Lemans o.v.v. babymassage of contant.
Aanmelden/afspraak of info:
Wil je meedoen met de les of informatie bel of app dan met Petra: 0638824988 of stuur een email: petralemans@ziggo.nl
Praktisch:
Tijdens de lessen draag je makkelijke kleding die niet te warm is en sokken. Graag een badlaken, handdoek of kraammatrasje en een badcape meebrengen. Tijdens de les kan je indien nodig de baby verschonen of voeden.
Eigen groep in de zaal of bij jou thuis:
Wil je zelf een groepje samenstellen met vriendinnen of wil je de les bij jou thuis geven? Dat kan ook! Vanaf 3 aanmeldingen kan dat. Laat het mij even horen dan kijken we naar de mogelijkheden.
Babymassage is een waardevol geschenk aan jezelf en je baby!